Број на оглас: 1955991
Објавен на: 16.07.2019, 01:22
1 / 2

Препеченица

300 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Препеченица, квалитетна, произведена во домашни услови со јачина од 50 степени, спакувана во стаклени шишинја од 0,75 л. Боја, светло жолта, направена во дабови буринја. Тел. 079284080