Број на оглас: 1953102
Објавен на: 01.08.2020, 21:30

SE IZDAVA KUKA VO BOGORODICA

1 €
Број на соби:
6
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
300 m²

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kuka vo Bogorodica .
Cena po dogovor
tel; 072 229 979 ; 070 831 372