Број на оглас: 1949776
Објавен на: 04.05.2020, 11:46
1 / 4

Заменски лаптоп батерии и адаптери

1 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на лаптоп батерии и адаптери за сите модели на TOSHIBA, ACER, DELL, HP, LENOVO, ASUS, FUJITSU. Испорака низ цела Македонија. Набавете го бараниот производ преку нашата интернет продавница www.itrade.com.mk