Број на оглас: 1949552
Објавен на: 14.08.2019, 07:55
1 / 11

VW Passat 1.9TDI - 110ks - Highline

2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Full oprema, registriran do 11/2019