Број на оглас: 1939543
Објавен на: 01.10.2018, 21:03
1 / 4

prodavam ili menuvam alu bandazi 5x112

1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


prodavam ili menuvam alu bandazi 5x112 , mozna e zamena za alu bandazi 5x139.7 za suzuki grand vitara 2000g.