Број на оглас: 1936473
Објавен на: 14.04.2021, 12:37

Dekla za ford 1.8 diesel

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Deklata e ispravna za ford escort ili mondeo 1.8 dizel i turbo dizel bregasti vakumi i dizni..