Број на оглас: 1935645
Објавен на: 17.01.2021, 12:46
1 / 1

НОВИ СТАНОВИ НА УЛ.ОХРИДСКА

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
76 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Квалитетно изградени со:
- Демит фасада со 8cm. Изолација - стиропор.
- Кемерлинг дограма со стакла 4 сезони.
- Преградни sидови со термо блок 25cm.
- Плочки во купатила и кујни по желба на купувачот.
- Блиндор влезни врати.
- Медијапански внатрешни врати.
- Комплетна инсталација за интернет, домофони и кабелска ТВ.
- Инсталација за соларен систем.
- Цена поволна по договор.