Број на оглас: 1933777
Објавен на: 27.09.2020, 11:41
1 / 5

Velosiped Merida Matts 15

200 € Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


vo odlicna sostojba