Број на оглас: 1930811
Објавен на: 09.08.2018, 14:06
1 / 3

delovi za golf passat

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
golf 3/4 passat b5
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Imame delovi za golf 3 golf 4 passat b5 passat b4 ford mondeo 2.0 tdci