Број на оглас: 1927253
Објавен на: 23.05.2020, 11:45
1 / 3

MOTOR i Menjac za VW GOLF 1.4 i 1.6(8v) benzin

2 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf 3
Tип на делови:
Мотори

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Odlicen 1.6 8v GOLF 3 Seat so 160 000 km.so garancija za motor (200 eur gol )
1.4 8v seat golf 3 (150 eur gol motor)
-------------Menjaci prodadeni----‐-