Број на оглас: 1923869
Објавен на: 07.07.2020, 22:09
1 / 7

DISKOVI za opel vectra

1.500 МКД
Марка:
Opel
Модел:
vectra
Tип на делови:
Систем за сопирање /Кочници

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


diskovite se od opel vectra B karavan 1998
zadni so 4 dupki
ne se osteteni i ne se krivi