Број на оглас: 1919031
Објавен на: 20.04.2021, 13:39
1 / 3

ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

80 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул.
"Марко Несторовски" бр.59 од 30 м2, со санитарен чвор погоден за секаква намена