Број на оглас: 1908703
Објавен на: 16.05.2019, 12:03
1 / 8

Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

100.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
900 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot, i GOLEMO DVORNO MESTO SO USTE EDNA LOKACIJA ZA KUKJA !