Број на оглас: 1908565
Објавен на: 11.08.2019, 14:15
1 / 7

Сончеви колектори / Soncevi kolektori

1 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продажба монтажа сервис и одржување на сите типови сончеви колектори.Моментален попуст до 15% на робата од лагер.

Потврден огласувач
 Про Солар технолоџис (претпријатие)