Број на оглас: 1907227
Објавен на: 09.12.2018, 16:34

Prodavam plac vo Ivandol Kicevo

50 € Цената не е фиксна
Квадратура:
626 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva placa so edna granicna linija od po 313m2 ili vkupno od 626 m2 na mnogu dobra lokacija vo naselbata Ivandol so, voda i struja na mestoto. cenata na m2 e 50e.