Број на оглас: 1904167
Објавен на: 19.05.2019, 20:50
1 / 1

SE PRODAVA Kuca vo Novo Selo

1 € Цената е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Krste Misirkov

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka bo Novo Selo na mnogu dobra lokacija,kaj Javorot!!!
077 854 528
077 854 528
077 854 528