Број на оглас: 1903871
Објавен на: 16.06.2019, 10:40
1 / 12

ВИЛА-СМРДЛИВА ВОДА-КОЖУФ

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
75 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
120 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2009
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА ВИЛА / ВИКЕНД КУЌА НА КОЖУФ ПЛАНИНА - СМРДЛИВА ВОДА, НА 50 МЕТРИ ОД ЦЕНТАРОТ, ПОД ФУРНАТА, НА МИРНО МЕСТО, СО ИМОТЕН ЛИСТ ЗА ГРАДБАТА И ДВОРНОТО МЕСТО, ЛЕТНА КУЈНА, ПОМОШНА ПРОСТОРИЈА (ШУПА), ГОЛЕМА ПОКРИЕНА ТЕРАСА, СТРУЈА, ВОДА, НАМЕСТЕНА КОМПЛЕТ, КЛУЧ НА РАКА КАКО ШТО Е НА СЛИКИТЕ.
ЗА СИТЕ ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ИСКЛУЧИВО НА ТЕЛЕФОН.
!!! НА ПОРАКИ НЕ ОДГОВАРАМ !!!