Број на оглас: 1900612
Објавен на: 21.05.2018, 21:01
1 / 11

Mazda MPV 2.0

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mazda
Модел:
MPV
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mazda MPV 2.0 dizel 100KW kolata e mnogu zacuvana
tel.070585819
070316536