Број на оглас: 1886886
Објавен на: 01.07.2020, 00:32
1 / 3

Prodavam polovni del za:Scania Fap,Mercedes,Zastava,Tamce,Om

340 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sekakvi polovni delovi za : Scania 113, Fap 1314,1414,1620 ,Dajc 110,130 TAM, Mercedes 1113 ,1213 , ,Zastava 640/650 ,Tamce 2001 ,75,80 ...
070/504-107