Број на оглас: 1877838
Објавен на: 09.12.2018, 16:34
1 / 5

Prodavam kuca vo centarot na Kicevo

144.000 € Цената не е фиксна 145.000 €
Број на соби:
5
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
570 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vo centar na gradot, vkupna povrsina na dvorno zemjiste 700 m2.,na ulica "Ilindenska" br 14 , mnogu mirna lokacija pomedju opstinata i gimnazijata,potocno odma pozadi hotelot "Kicevo".cena povolna ,prva klasa zemjiste so site dokumenti i markica za max dogradba .Cenata e 230 evra po m2.
ili 160.000 e.