Број на оглас: 1873449
Објавен на: 11.08.2018, 09:29
1 / 12

Prodavam Opel Zafira vo perfektna sostojba

2.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
64 kw / 87 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Zafira 2.0 tdl vo perfektna sostojba registrirana so zelen karton komplet servisirana so novi letni gumi .klima raboti super cena po dogovor javete se za test vozenje