Број на оглас: 1872768
Објавен на: 11.09.2018, 11:19
1 / 5

Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce

1 €
Квадратура:
554 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 1500m2 vo poranesna Kravarska farma vo Belce cena po dogovor.