Број на оглас: 1872765
Објавен на: 13.08.2018, 09:51
1 / 2

Magacin 230m2 vo Zivinarska farma Belce

1 €
Квадратура:
230 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava magacin od 230 m2 vo Zivinarskata farma Belce.Za poveke informacii javete se na telefon.