Број на оглас: 1869787
Објавен на: 02.10.2018, 18:40
1 / 2

Transformator - Trafostanica Rade Koncar 630 KVA

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Transformator - Trafostanica Rade Koncar 630 KVA cena po dogovor poveke informacii na telefon.