Број на оглас: 1868996
Објавен на: 16.07.2019, 01:22
1 / 3

METALNA KADA

90 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM POLOVNA METALNA KADA.RAZMERI SE 140*70 CO METALNI NOGARKI.MALKU KORISTENA. BROJ 079284080.