Број на оглас: 1867675
Објавен на: 15.02.2019, 17:40
1 / 2

Snail creаm "Крем од полжави"

470 МКД Цената е фиксна 570 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


Овој крем е направен со екстракти од природни масла кои ја обновуваат вашата кожа и и даваат мекост на истата. Кремот ги елиминира мртвите клетки од кожата на лицето, а воедно доста е корисен за третман против брчки и отстранување на лузни. Кремот се нанесува секојдневно на чиста кожа, лицето се масира нежно се одека кремот не се впие во кожата.