Број на оглас: 1862094
Објавен на: 14.02.2019, 18:02
1 / 7

Kuka

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
40 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Запад
Адреса:
Bogdan Karakostev br:55

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili menuva za ednosoben stan, kuka od 100m2 so dvorno od mesto 40 m2 i podrum na ul. Bogdan Karakostev br.55 Veles
Kukata e vo odlicna sostojba, cvrsta gradba so ploca i e legalizirana so dvorno zemjiste, plateni se site davacki i nema nikakvi sporovi !