Број на оглас: 1855819
Објавен на: 26.08.2018, 08:48
1 / 5

KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO OHRID NASPROTI HOTEL FLAMINGO

1 €
Број на соби:
2
Квадратура:
58 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZDAVA STAN VO OHRID KOMPLETNO NAMESTEN , STANOT IMA DVE SOBI DNEVNA I SPALNA SE NAOGA NASPROTI HOTEL FLAMINGO ZA POVEKE INFORMACII BARAJTE NA SLEDNIVE BROEVI:
077829010vip)
075942794 (one)