Број на оглас: 1846508
Објавен на: 04.05.2020, 22:46
1 / 4

Продавам Куќа

1 €
Број на соби:
14
Квадратура:
210 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
100 m²

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам куќа на Атанас Караман нова градба во карабин фаза. Куќата е со целосна документација. Цена по договор. Телефон за контакт 071/561-807
Име Трајчо