Број на оглас: 1846375
Објавен на: 21.04.2021, 08:16
1 / 5

BLIC MIKONA MV 328

1.300 МКД
Резолуција:
20,1-25 Мегапиксели
Марка:
Останато

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Blicot e nov i voopsto ne e koristen
Ve molam bez poraki,kontakt samo na mobilen.