Број на оглас: 1846157
Објавен на: 26.09.2020, 12:05

PRODAZBA NA RIBEN PODMLADOK

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


Ribnik PAVIK- Piskupshtina vrsi prodazba na riben podmladok od 5 do 50 grama na kaliforniska i recna pastrmka. Gi poseduvame site potrebni dokumenti, veterinarni sertifikati za prodazba na istiot.
Cena po viduvanje

Потврден огласувач
 Ribnik PAVIK (претпријатие)