Број на оглас: 1829254
Објавен на: 21.04.2019, 12:23
1 / 1

Се продава Lambda Sonda

1.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Tип на делови:
Ауспуси

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава Lambda Sonda половна извадена од Peugeot 206 1.1 8v мотор со 4 жици.