Број на оглас: 1825853
Објавен на: 09.07.2019, 21:04
1 / 10

Плацеви во централно градско подрачје Радовиш

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
670 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Итно и поволно!
Урбанизирани.
Спроти базенот Шампионче и спортската сала.