Број на оглас: 1825115
Објавен на: 31.05.2020, 19:40
1 / 2

Круг

1 €
Квадратура:
250 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се отстапува круг од 8500 м2 целосно заграден, кругот се отстапува со електрично трафо и барака од 250м2, погодна за магацин. По договор