Број на оглас: 1815475
Објавен на: 19.05.2018, 16:25
1 / 9

Stan vo selo Ljubojno

1 €
Број на соби:
4
Квадратура:
70 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
2 кат

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во село Љубојно(Преспа) на само 4 километри од Преспанско Езеро со површина од 51м2 и доградена тераса од 21м2.