Број на оглас: 1815475
Објавен на: 12.09.2018, 00:37
1 / 9

Stan vo selo Ljubojno

1 €
Број на соби:
4
Квадратура:
70 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Север

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во село Љубојно(Преспа) на само 4 километри од Преспанско Езеро со површина од 51м2 и доградена тераса од 21м2.

078462165
078462165
078462165