Број на оглас: 1812836
Објавен на: 14.09.2020, 18:46
1 / 4

se ptodava kujka

2 €
Број на соби:
4
Квадратура:
80 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
4000 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1
Година на реновирање:
1
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Partizanska

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kujka vo gradot vo makedonski brod so ovostarnik izvorska voda na super lokacija pogodno i za kafana nema okolu kuki sto bi smetalo pogodno za biznis eftino smenet krov