Број на оглас: 1805068
Објавен на: 28.05.2020, 20:29
1 / 4

Trpezariska masa so 6 stolici

1 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trpezariska masa na razvlekuvanje so 6 stolici vo solidna sostojba.