Број на оглас: 1787525
Објавен на: 19.01.2019, 12:58
1 / 6

VENTILATOR / PERKA ZA FORD FIESTA 90-95 god

1 МКД
Марка:
Ford
Модел:
FIESTA
Tип на делови:
Ладење / пумпа за вода

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PRAKAM PO KARGO.