Број на оглас: 1787515
Објавен на: 09.12.2018, 01:20
1 / 6

Klimatronik Polo 9n Климатроник Поло 2003год.

40 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Tип на делови:
Клима уреди

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam upravuvach za parno so klima ured komplet so elektronika. (Klimatronik) .
Delot odgovara na modelite Polo 9N od 2002 - 2009 god.