Број на оглас: 1783734
Објавен на: 11.08.2020, 17:41
1 / 1

Prevoz so kombe

700 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


prevoz so kombe na sekakov vid na roba niz cela makedonija kombeto e so dimenzii
dolzina:2.8m visina:1.9. sirina: 1.8m
za pogolemi raboti imame i kamion so dimenzii
dolzina:4.60m sirina: 2.40m visina 2.00m