Број на оглас: 1772489
Објавен на: 19.08.2019, 07:57
1 / 6

SOBI I APARTMANI

1 МКД
Број на соби:
5
Квадратура:
450 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
120 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA BAZA TAMU MOZETE DA VIDITE POVEKE SLIKI I SE STO VE INTERESIRA OKOLU KUKATA VE OCEKUVAME JAVETE SE DASE DOGOVORIME ZVONETE NA 078 425 855 SANJA