Број на оглас: 1766274
Објавен на: 10.04.2019, 13:25
1 / 1

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Друго
Дворна површина:
150 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Север
Адреса:
Pirinska 7

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava sprat od kuka celosno opremen moze beplatno da se koristi internet ,kablovska, i drugi komunalii osven struja isto taka ima i solaren sistem za topla voda ,so poseben vlez vo naselba Karpos.
TEL.070-392-777