Број на оглас: 1765801
Објавен на: 17.09.2020, 01:29
1 / 1

Продавам eксклузивна градежна парцела во населба карпош - ку

По Договор
Квадратура:
2819 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам атрактивен плац - градежно неизградено земјиште. Лесно достапна локација со обезбеден пат од два правци.

Плацот е пренослив и со средени документи. Идеален е за изградба на индивидуални станбени и поголеми градежни објекти.