Број на оглас: 1765748
Објавен на: 27.09.2020, 01:09
1 / 5

Издаваме трособен стан во Центар

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
73 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам трособен наместен стан од 7о м2 со две спални соби, дневна соба со трпезарија и кујна ,купатило и две тераси.Станот е опремен со сите апарати за домаќинство и има парно греење. Станот се наоѓа во Центарот на Скопје, во близина на Архитектонски факултет, до Амбасада на Романија.