Број на оглас: 1760149
Објавен на: 14.02.2019, 14:31
1 / 6

GARELLI SKUTERI VO GSG !

1.350 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2015
Модел:
GARELLI

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


ГСГ КОМПАНИ ДОО НЕГОТИНО , овластен дилер за Скутери од програмата на GARELLI...

*Можност за плаќање на кредит , без Учество и до 72 Рати...

*Бесплатна достава на Скутерот...

*Повелете и посетете не на: ул.М.Тито 123*
*ГСГ Компани доо Неготино*

тел.043/371-008
моб.075/420-055
skypename: gsgcompany008

Потврден огласувач
 GSG Company (претпријатие)