Број на оглас: 1726785
Објавен на: 08.04.2021, 19:32
1 / 8

Mercedes S320 benzin plin 2000god

2.200 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes S320 benzin plin 2000god na BG tabli
DESEN VOLAN!!!!! England