Број на оглас: 1721707
Објавен на: 02.08.2020, 13:58
1 / 2

Се продава приватен имот,овошна градина со куќа и шума

17.000 € Цената е фиксна
Квадратура:
17000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


info: 071 494 574