Број на оглас: 1715633
Објавен на: 08.05.2019, 01:00
1 / 5

Opel Calibra Shiber El. Plafon Nov

1.200 МКД
Марка:
Opel
Модел:
Calibra
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Electricen Shiber Za Opel Calibra original so se motor ispraven 100% Samo dase montira kako nov cena 6.500 Den.

Imam I Rezerva motor za Shiber ima slika toa e

Fabricka Original za Opel Calibra- Vnatresna Gumena Lajsna ZA Shiber Cena 1200 Den.