Број на оглас: 1711154
Објавен на: 31.07.2020, 11:54
1 / 8

Се издава апартман во Љубаништа

25 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава апaртман во Љубаништа комплет спална , детска плус дневна од 50 м2 кујна ,купатило огромна тераса и прекрасен поглед на езеро.