Број на оглас: 1705189
Објавен на: 08.04.2020, 20:43
1 / 6

Silazer za pcenka Silaza cllas

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Donesena od italia
Model CLAAS splinder 20 ..
Brz model....ekstra cudo model..
tel 071 930 750 tocen broj......